projekt:aniakucza stawia sobie za cel projektowanie obiektów praktycznych ale przełamujących szablonowość wielu typowych realizacji. Budynki biurowe, przemysłowe i handlowe nie muszą być nudne a wnętrza nabiorą klimatu dopasowanego do oczekiwań ich użytkowników. Kreując przestrzeń, dążę do uzyskania prostych i ponadczasowych rozwiązań przestrzennych.
Niezbędną do projektowania wiedzę teoretyczną uzyskałam podczas studiów na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej (dyplom w 2008 roku).
Doświadczenie i umiejętności praktyczne zdobyłam pracując w jednym z najbardziej rozpoznawalnych poznańskich biur projektowych - CDF Architekci. Późniejsze biuro BTE Projekt dało mi możliwość uczestniczenia w projektowaniu najważniejszej w ostatnim czasie inwestycji w Poznaniu - przebudowy węzła przesiadkowego Rondo Kaponiera wraz z budową nowej stacji PST.
Współpraca z biurami architektonicznymi Archediem i ARTA Projekt, gdzie realizowałam indywidualne koncepcje, stała się bodźcem do założenia własnej pracowni projektowej.

Jeżeli potrzebujesz niebanalnego, nowoczesnego projektu, uwzględniającego realne możliwości jego realizacji – służę pomocą.

 
oferta

projekt:aniakucza zajmuje się projektowaniem architektury, aranżacją wnętrz a także wzornictwem mebli użytkowych.
Pracownia oferuje projekty obiektów mieszkalnych, biurowych, handlowych (m.in. sieci dyskontów) i przemysłowych – w tym również adaptacje i modernizacje obiektów istniejących.
Każde zlecenie traktowane jest w sposób indywidualny, zapewniając kompleksowy zakres usług: od wstępnej koncepcji przez projekt budowlany i wykonawczy, aż po nadzór autorski nad realizacją inwestycji.
Stały zespół podwykonawców oraz kooperantów branżowych gwarantuje najwyższy poziom projektów nie tylko pod względem designu ale również fachowych rozwiązań technicznych.

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi projektami.